Sort by
  • Infinity Pool

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • TÁR

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

  • Beast

    ★★

  • Prey

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • EO

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★