Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Afire

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • Passages

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Blade of the 47 Ronin

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • The Estate

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Carmen

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Monica

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Alienoid

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★½