• The Mexican

    ★★★½

  • Wanderlust

    ★★★½

  • Knowing

    ★★★

  • Prime

    ★★½

  • The Princess Bride

    ★★★★

  • Elizabethtown

    ★★★½

  • Quiz Show

    ★★★½

  • Husbands

    ★★★★½

  • Point Break

    ★★★★½

  • This Is 40

    ★★★½

  • National Treasure: Book of Secrets

    ★★★

  • National Treasure

    ★★½

  • Snake Eyes

    ★★★½

  • Face/Off

    ★★★★½

  • Knocked Up

    ★★★★½

  • The Post

    ★★★½

  • The Lovely Bones

  • Out of Time

    ★★★