Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Master

    ★★★

  • Emergency

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The 355

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Cursed

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Annette

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★