• Copshop

    ★★★

  • Cinderella

    ½

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Respect

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Little Things

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Locked Down

    ★★½

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Let Them All Talk

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★