• Encanto

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Ghostbusters II

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Sprite Fright

    ★★★½

  • The Book of Life

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★