Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Mother

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • The Portable Door

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • The Strays

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • JUNG_E

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★★

  • Slumberland

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Lou

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Rainbow

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Me Time

    ★★

  • The Invitation

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Beast

    ★★½

  • Office Invasion

    ★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Warriors of Future

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • HollyBlood

    ★★½

  • Boo, Bitch

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Blasted

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Fortress: Sniper's Eye

    ★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • Elizabeth: A Portrait in Part(s)

    ★★★½