Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • The Machine

    ★½

  • Asteroid City

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Fast X

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Ghosted

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • You People

  • Avatar: The Way of Water

  • Hocus Pocus 2

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • Bros

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ½

  • Persuasion

    ★½

  • Spiderhead

    ★½

  • Halftime

    ★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • The Staircase

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Ambulance

    ★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

  • Death on the Nile

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★½

  • The King's Man

    ½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Single All the Way

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★