Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★

  • You People

    ½

  • Plane

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Bed Rest

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Emancipation

    ★½

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Prey for the Devil

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ½

  • Black Adam

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Till

    ★★★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ½

  • Lou

    ★★

  • Smile

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★

  • Bros

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Saint Omer

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Mack & Rita

    ★★★

  • 13: The Musical

    ★★

  • Beast

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

  • Don't Make Me Go

    ★★½

  • Frank and Penelope

    ★★

  • Close

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½