Sort by
  • Barbarian

  • The Wild Panda

  • Jackass Shark Week 2.0

  • Nope

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

  • Minions: The Rise of Gru

  • The Alex Leyba Movie

  • We Cry Together

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

  • Funny Pages

  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Jackass 4.5

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Morbius

  • The Bubble

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Jackass Forever

  • Fresh

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

  • Ricky Velez: Here's Everything

  • The Guilty

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

  • Marcel the Shell with Shoes On

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Candyman

  • Don't Breathe 2

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • The French Dispatch

  • Jackass Shark Week

  • The Forever Purge

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • BROCKHAMPTON: THE TOP OF THE MOUNTAIN

  • North Hollywood

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

  • Tom & Jerry

    ★★

  • On the Count of Three

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Wolf of Snow Hollow

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Steve-O: Gnarly

  • Eric Andre: Legalize Everything