• Squid Game

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • #Alive

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Uncle Frank

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Rabid

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★