Sort by
  • Love at First Sight

    ★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ½

  • Sobre elas

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★

  • Love & Death

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Creed III

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Passages

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Mami Wata

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Jamojaya

    ★★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Take Me Home

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Bad Behaviour

    ½

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Cat Person

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Fremont

    ★★★★★

  • The Disappearance of Shere Hite

    ★★★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★★

  • I Am Home

    ★★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • You People

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★★

  • Harry & Meghan

    ★★★