Sort by
  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • 3 from Hell

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Anna

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Tron

    ★★★★★

  • A Clockwork Orange

    ★★★★★