Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
3 from Hell

3 from Hell

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
27
The Banana Splits Movie

The Banana Splits Movie

2019
×
★★★★
Edit this entry  
27
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Tron

Tron

1982
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
27
A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

1971
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★★
Edit this entry  
27
Anna

Anna

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
26
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★
Edit this entry  
26
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Edit this entry  
26
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Edit this entry