Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • The Batman

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Titane

    ½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★½

  • Nobody

    ★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★½

  • Tenet

    ★½

  • Greyhound

    ★★½

  • The Father

    ★★

  • Palm Springs

    ★½

  • Possessor

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 1917

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★

  • Synchronic

    ★½

  • Knives Out

    ★★½

  • Just Mercy

    ★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★½

  • An Officer and a Spy

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★

  • Good Boys

    ★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • Us

    ★★

  • Greener Grass

    ½

  • The Mule

    ★★★

  • mid90s

    ★½

  • Johnny English Strikes Again

    ★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★

  • White Boy Rick

    ★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★½

  • Shoplifters

    ★★

  • Climax

    ½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Thunder Road

    ★½

  • Ready Player One

    ★★

  • Upgrade

    ★★★

  • Game Night

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★

  • Family Is Family

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Wheelman

    ★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★

  • It

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • American Made

    ★★½

  • Naked

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★½

  • Shot Caller

    ★★★

  • Good Time

    ★★★

  • The Florida Project

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Ghost in the Shell

    ★½

  • Baby Driver

    ★★★

  • Logan

    ★★½

  • The Bar

    ★★½