Sort by
  • Mea Culpa

    ★½

  • Destroy All Neighbors

    ★★½

  • The Beekeeper

    ★★★★

  • The Bricklayer

    ★½

  • The Family Plan

    ★★

  • Anyone But You

    ★★

  • Merry Little Batman

    ★★★

  • Lady Ballers

    ½

  • Silent Night

  • Good Burger 2

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • Boy Kills World

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★

  • Hit Man

    ★★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • Dogman

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • RoboDoc: The Creation of RoboCop

    ★★★★

  • Retribution

    ½

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Gray Matter

    ★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ½

  • Suitable Flesh

    ★★★

  • Deadly Entanglement

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Machine

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Sleep

    ★★★

  • May December

    ★★★★

  • Riddle of Fire

    ★★★½

  • Robot Dreams

    ★★

  • Monster

    ★★★★½

  • Quasi

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • The Portable Door

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Self Reliance

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Alarmed

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★½

  • Polite Society

    ★½