Sort by
  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

    ★★★½

  • Retribution

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Hidden Strike

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Kandahar

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Die Hart

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Little Dixie

    ★★★

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • High Heat

    ★★½

  • Mindcage

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • A Man of Action

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Poker Face

    ★★½

  • Lost Bullet 2

    ★★★★

  • On the Line

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Marlowe

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • Pearl

    ★★★★

  • All Eyes

    ★★★★

  • Wire Room

    ★★

  • Samaritan

    ★★½

  • Carter

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Paradise Highway

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • The Princess

    ★★½

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • There Are No Saints

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½