Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Underwater

Underwater

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★★
Edit this entry  
18
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Prodigy

The Prodigy

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry