Sort by
  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★★½

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★★

  • Doctor Who: The Daleks in Colour

    ★★★½

  • Napoleon

  • Wish

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Old Dads

    ★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • The Great Escaper

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Killer

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • The Strays

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½