Sort by
  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • You People

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Unwelcome

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • I Came By

    ★★★

  • Beast

    ★½

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Next Exit

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★