RSS feed for mrog
  • It Chapter Two

    ★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Guava Island

    ★★★★

  • Burning

    ★★★★★

  • Lords of Chaos

    ★★★

  • The Boy Who Harnessed the Wind

    ★★★★½

  • Brother

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★★

  • The King's Speech

    ★★½

  • Children of Men

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • American Animals

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★