RSS feed for mrog

mrog has rated 22 animated films.

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Space Jam

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★½

  • Sausage Party

    ★★★½

  • Finding Nemo

    ★★★½

  • Garfield

    ★★

  • Madagascar

    ★★½

  • A Bug's Life

    ★★★

  • Toy Story

    ★★★★

  • The Incredibles

    ★★★½

  • Monsters, Inc.

    ★★★

  • Toy Story 2

    ★★★½

  • Toy Story 3

    ★★★½

  • Kung Fu Panda

    ★★½