RSS feed for mrog

mrog has rated 31 horror films.

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Lords of Chaos

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Ghost Rider

    ★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • I Am Not a Serial Killer

    ★★★

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★½

  • Open Water

    ★★★

  • The Lost Boys

    ★★★

  • Videodrome

    ★★★½

  • The Fly

    ★★★★½

  • Evil Dead II

    ★★★★

  • The Evil Dead

    ★★★★½

  • It

    ★★★½

  • Henry: Portrait of a Serial Killer

    ★★★½

  • Don't Breathe

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • mother!

    ★★★★