RSS feed for mrog

mrog has rated 188 thrillers.

  • Joker

    ★★★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • Guava Island

    ★★★★

  • Burning

    ★★★★★

  • Lords of Chaos

    ★★★

  • Brother

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Children of Men

    ★★★★½

  • The Brothers Grimm

    ★★

  • Twelve Monkeys

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • Collateral

    ★★★½

  • Oldboy

    ★★★½

  • The Insider

    ★★★★

  • Zodiac

    ★★★★½

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★½

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★★

  • Gravity

    ★★★½