RSS feed for mrog

mrog has rated 12 westerns.

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Hell or High Water

    ★★★★★

  • El Topo

    ★★★★

  • Unforgiven

    ★★★★★

  • The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

    ★★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • The Revenant

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Rango

    ★★★

  • A Fistful of Dollars

    ★★★★

  • The Good, the Bad and the Ugly

    ★★★★

  • True Grit

    ★★★★