RSS feed for mrog

mrog has rated 53 films ★★★★½ .

  • Joker

    ★★★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • The Boy Who Harnessed the Wind

    ★★★★½

  • Children of Men

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • Zodiac

    ★★★★½

  • Under the Skin

    ★★★★½

  • Lost in Translation

    ★★★★½

  • Suspiria

    ★★★★½

  • The Trial

    ★★★★½

  • The Right Stuff

    ★★★★½

  • The People vs. Larry Flynt

    ★★★★½

  • A History of Violence

    ★★★★½

  • The Fly

    ★★★★½

  • The Last Emperor

    ★★★★½

  • The Evil Dead

    ★★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½