Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Lou

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • Incantation

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Pam & Tommy

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Living

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Sing 2

    ★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • NIGHT LAUNDRY

  • Jungle Cruise

  • Old

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Medium

    ★★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • The Forever Purge

    ½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★½

  • Loki

    ★★½