Sort by
  • Indiana Jones Collection

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★

  • Love & Death

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Metallica: 72 Seasons - Global Premiere

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★½

  • 65

    ★★★

  • Fatih The Conqueror

    ★★★★

  • Love to Love You, Donna Summer

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★★★

  • 2023 Oscar Nominated Shorts: Animation

    ★★★★

  • 2023 Oscar Nominated Shorts: Live Action

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • This Place Rules

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Call Me Miss Cleo

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Connect

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • The Howard Stern Interview: Bruce Springsteen

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★½

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★★½

  • Billie Eilish: Live at the O2

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★★★