• The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Power

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Castle Freak

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Antebellum

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • High Score

    ★★★½

  • Max Reload and the Nether Blasters

    ★★★½

  • Host

    ★★★★

  • Black Water: Abyss

    ★★★

  • Becky

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Boys from County Hell

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★★½

  • Cursed Films

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Fried Barry

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Relic

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • His House

    ★★★½

  • Scare Me

    ★★

  • Spree

    ★★★½

  • The Turning

    ★½

  • My Spy

    ★★★½

  • The Grudge

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Shed

    ★★★

  • Scare Package

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Butt Boy

    ★★★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • VFW

    ★★★★

  • Z

    ★★★

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★★½

  • The Cleansing Hour

    ★★★★

  • Battle at Big Rock

    ★★★½

  • The Beach House

    ★★★½

  • Blood Machines

  • Candy Corn

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Hustlers

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★