Sort by
  • Madame Web

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Orion and the Dark

    ★★★½

  • Argylle

    ★★

  • Miller's Girl

    ★★

  • Mean Girls

    ★★★½

  • Lift

    ★★

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★½

  • The Boys in the Boat

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Family Switch

  • Wonka

    ★★★½

  • The Color Purple

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Old Dads

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Spy Kids: Armageddon

    ½

  • The Creator

    ★★★½

  • Sly

    ★★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Pain Hustlers

    ★★

  • The End We Start From

  • One Life

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Finestkind

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Promised Land

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Rustin

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★

  • American Symphony

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • Strays

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Heart of Stone

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★½