Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★

  • Players

    ★★★

  • Madame Web

  • Upgraded

    ★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Orion and the Dark

    ★★★

  • Argylle

    ★★½

  • Suncoast

    ★★★½

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Lift

    ★★

  • Mean Girls

    ★★★½

  • Echo

    ★★★½

  • Night Swim

    ★½

  • Good Grief

    ★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • The Family Plan

    ★★★

  • The Boys in the Boat

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★

  • Family Switch

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Candy Cane Lane

    ★★½

  • Wonka

    ★★★★

  • Genie

    ★★★

  • Good Burger 2

    ★★½

  • The Color Purple

    ★★★½

  • Leo

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Curse

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Wish

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • What Happens Later

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Old Dads

    ★★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★½

  • Migration

    ★★★½

  • Trolls Band Together

    ★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Freelance

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Foe

    ★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Marsh King's Daughter

    ★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★½

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • After Everything

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • The Burial

    ★★★★

  • Kelce

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Reptile

    ★★★½