Sort by

mulaney has logged 16 entries for films during February 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
X-Men

X-Men

2000
×
★★★½
Edit this entry  
26
La La Land

La La Land

2016
×
Read the review Edit this entry  
22
Easy A

Easy A

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Song to Song

Song to Song

2017
×
Read the review Edit this entry  
18
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Negotiator

The Negotiator

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Drive

Drive

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Split

Split

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Sing Street

Sing Street

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Straight Outta OZ

Straight Outta OZ

2016
×
Edit this entry