mulaney has logged 32 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Unlocked

Unlocked

2017
×
Edit this entry  
27
Ticky Tacky

Ticky Tacky

2014
×
Read the review Edit this entry  
27
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Mulan

Mulan

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
About Time

About Time

2013
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Election

Election

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Return of the Jedi

Return of the Jedi

1983
×
★★★★½
Edit this entry  
19
The Empire Strikes Back

The Empire Strikes Back

1980
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
Read the review Edit this entry  
15
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
Read the review Edit this entry  
14
The Last Five Years

The Last Five Years

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
10 Years

10 Years

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
07
About Time

About Time

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Katherine Ryan: In Trouble

Katherine Ryan: In Trouble

2017
×
Read the review Edit this entry  
06
Chelsea Peretti: One of the Greats

Chelsea Peretti: One of the Greats

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Jerry Seinfeld: I'm Telling You for the Last Time

Jerry Seinfeld: I'm Telling You for the Last Time

1998
×
★★★
Edit this entry  
03
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Two Faces of January

The Two Faces of January

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
★★★★½
Edit this entry