mulaney has logged 28 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★★
Edit this entry  
30
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
Nate Bargatze: The Tennessee Kid

Nate Bargatze: The Tennessee Kid

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Bridesmaids

Bridesmaids

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Imitation Game

The Imitation Game

2014
×
★★★★
Edit this entry  
22
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Lucy in the Sky

Lucy in the Sky

2019
×
Read the review Edit this entry  
17
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Game Plan

The Game Plan

2007
×
Edit this entry  
15
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First Time

Rory Scovel Tries Stand-Up for the First Time

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Camp Rock

Camp Rock

2008
×
Read the review Edit this entry  
09
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
Read the review Edit this entry  
07
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Michael Che Matters

Michael Che Matters

2016
×
★★★
Edit this entry  
05
Tom Segura: Mostly Stories

Tom Segura: Mostly Stories

2016
×
Edit this entry  
05
Tom Segura: Completely Normal

Tom Segura: Completely Normal

2014
×
★★★★
Edit this entry  
05
John Mulaney: New in Town

John Mulaney: New in Town

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Hannah Gadsby: Nanette

Hannah Gadsby: Nanette

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Iron Giant

The Iron Giant

1999
×
★★★★★
Edit this entry