• Night Stalker: The Hunt For a Serial Killer

    ★★★½

  • Definitely, Maybe

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Psych: The Movie

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst

    ★★★★½

  • Murder on Middle Beach

    ★★★★½

  • Rebecca

    ★★½

  • Infidel

    ½

  • Psycho

    ★★★★½

  • Rope

    ★★★½

  • The Undoing

    ★★★★

  • Christmas with the Kranks

    ★★★★

  • Elf

    ★★★★

  • Nativity!

    ★★★★½

  • Psych: The Musical

    ★★★★

  • Transformers

    ★★★½