RSS feed for John
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Laserblast

Laserblast

1978
×
★★★
Edit this entry  
20
Escape from New York

Escape from New York

1981
×
★★★½
Edit this entry  
19
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★½
Edit this entry  
18
They Live

They Live

1988
×
★★★½
Edit this entry  
07
Delirious

Delirious

1991
×
★★
Edit this entry  
05
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Edit this entry  
04
Soft Matter

Soft Matter

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
Clown Motel: Spirits Arise

Clown Motel: Spirits Arise

2019
×
Edit this entry  
02
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★½
Edit this entry  
11
Leprechaun Returns

Leprechaun Returns

2018
×
★★★
Edit this entry  
06
Dinosaur

Dinosaur

2000
×
★★½
Edit this entry  
16
Puppet Master 4

Puppet Master 4

1993
×
★★★½
Edit this entry  
15
Puppet Master III: Toulon's Revenge

Puppet Master III: Toulon's Revenge

1991
×
★★★★
Edit this entry  
11
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★
Edit this entry  
10
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★½
Edit this entry  
07
The First Purge

The First Purge

2018
×
★★
Edit this entry  
26
Puppet Master II

Puppet Master II

1990
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Incubus

The Incubus

1982
×
★★★½
Edit this entry  
22
ThanksKilling

ThanksKilling

2008
×
★★★½
Edit this entry  
19
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

1990
×
★★★
Edit this entry  
07
Puppet Master

Puppet Master

1989
×
★★★
Edit this entry  
06
Killjoy 3

Killjoy 3

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Terrifier

Terrifier

2016
×
★★★★
Edit this entry  
31
31

31

2016
×
★★½
Edit this entry  
28
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★½
Edit this entry  
19
Puppet Master: The Littlest Reich

Puppet Master: The Littlest Reich

2018
×
★★★½
Edit this entry