munzer has logged 62 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★½
Edit this entry  
11
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★½
Edit this entry  
10
It's Kind of a Funny Story

It's Kind of a Funny Story

2010
×
★★½
Edit this entry  
09
Sixteen Candles

Sixteen Candles

1984
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★
Edit this entry  
01
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Eric Andre: Legalize Everything

Eric Andre: Legalize Everything

2020
×
Edit this entry  
14
Extraction

Extraction

2020
×
★★
Edit this entry  
13
8:46

8:46

2020
×
Edit this entry  
13
The Gambler

The Gambler

2014
×
Read the review Edit this entry  
18
The Last Dance

The Last Dance

2020
×
Edit this entry  
16
Superbad

Superbad

2007
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Half of It

The Half of It

2020
×
★★★
Edit this entry  
11
Maniac

Maniac

2018
×
★★★½
Edit this entry  
07
Crash

Crash

1996
×
Read the review Edit this entry  
06
Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
When They See Us

When They See Us

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
Edit this entry  
25
Clueless

Clueless

1995
×
★★★
Edit this entry  
20
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★★
Edit this entry  
20
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Meg

The Meg

2018
×
Read the review Edit this entry  
17
Cold War

Cold War

2018
×
Edit this entry  
15
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★½
Edit this entry  
14
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The BQE

The BQE

2007
×
Edit this entry  
13
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Mr. Roosevelt

Mr. Roosevelt

2017
×
★★★½
Edit this entry  
12
Secretary

Secretary

2002
×
★★★
Edit this entry  
10
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Just Mercy

Just Mercy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
War Dogs

War Dogs

2016
×
★★
Edit this entry  
05
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
Read the review Edit this entry  
02
Dirty Computer

Dirty Computer

2018
×
Edit this entry  
02
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★
Edit this entry  
31
All the Bright Places

All the Bright Places

2020
×
★½
Edit this entry  
30
The Platform

The Platform

2019
×
Edit this entry  
29
Crashing

Crashing

2016
×
Read the review Edit this entry  
28
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
1917

1917

2019
×
★★★½
Edit this entry  
27
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★
Edit this entry  
26
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★½
Edit this entry  
21
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Kill Bill: The Whole Bloody Affair

Kill Bill: The Whole Bloody Affair

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hillary

Hillary

2020
×
Read the review Edit this entry  
17
Olive Kitteridge

Olive Kitteridge

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Heaven Knows What

Heaven Knows What

2014
×
★★★★
Edit this entry  
15
50/50

50/50

2011
×
★★★
Edit this entry  
14
Where'd You Go, Bernadette

Where'd You Go, Bernadette

2019
×
★★★
Edit this entry