Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Womb

  Womb

  ★★★

  Senaryosu bakımından rahatsız edici ancak benzeri olmayan bir film. Ahlaki açıdan ön yargılı yaklaşılmayıp değerlendirilirse daha doğru olacağı düşüncesindeyim.

 • Orphan

  Orphan

  ★★★★

  Acısız 1 tane dürüm. Çocuk adam bu senin 1 bu çocuk adamın nar ekşisi ister misin? yok. istemiyorsun geri aldım çocuk adam. yeşillik bırakıyorum sana limon sever misin bak çocuk adam yeter mi bu aç elindeki poşeti bana doğru çevir lütfen. bu çocuk adamın. nar ekşili acı sever misin hayır. bak çocuk adamın kardeşine bak nar ekşisine bak dur dediğin anda duracam durdum yeşillik sever misin bak buraya çocuk adam limon seviyor musun peki çocuk adam yeter mi bak buraya yeter mi bak buraya yeter poşeti açar mısın çocuk adamın kardeşi aç şunu aç şunu bırak eline sağlık harikasın hoşça kal?

Popular reviews

More
 • The Trial of the Chicago 7

  The Trial of the Chicago 7

  ★★★★½

  Masaya çık tepin istersen.

 • Another Round

  Another Round

  ★★★★½

  Alkolün etkilerinin iyi ve kötü yönleri başarıyla aktarılmış. The Hunt ve bu filmde öğrencileri yüzünden adam ne hallere geliyor. Özellikle İskandinav sineması ve dram yönü ağırlıklı filmler sevenler bu filme bayılacaktır. Son 10 dk Mads Mikkelsen'in dans ettiği sahne Climax'teki dans sekansından sonra en sevdiğim sahne oldu. Mads Mikkelsen, harika bir aktörsün.