Sort by

miranda has logged 12 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Share

Share

2019
×
★★½
Edit this entry  
19
Notting Hill

Notting Hill

1999
×
★★★
Edit this entry  
19
Knock Down the House

Knock Down the House

2019
×
★★★★
Edit this entry  
13
About Time

About Time

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
About Time

About Time

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
A Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
First Girl I Loved

First Girl I Loved

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Life Partners

Life Partners

2014
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Oath

The Oath

2018
×
★½
Edit this entry  
07
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
About Time

About Time

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry