Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Shotgun Wedding

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Family Camp

    ½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Memory

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Gone in the Night

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½