Sort by
  • Marry Me

    ★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Life of Pi

    ★★★½

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • Zero Dark Thirty

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • The Imposter

    ★★★★

  • Get the Gringo

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★