Sort by
  • Do Revenge

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Katrina Babies

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Munich: The Edge of War

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Black Phone

    ★★

  • Camp Confidential: America's Secret Nazis

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Julia

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • F9

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Separation

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Wrong Turn

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Yearly Departed

    ★★★

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Forgotten Battle

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • The Prom

    ★★★★

  • The Disney Holiday Singalong

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★