Sort by
  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • I Came By

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • Uncharted

    ★★

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Mixtape

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Munich: The Edge of War

    ★★

  • Robin Robin

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★

  • Help

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★

  • Belfast

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Summit of the Gods

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Boiling Point

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Yes Day

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Shagbands

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Dating Amber

    ★★★

  • Scoob!

  • Emma.

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Boys State

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Hydebank