Sort by
  • Apoy

  • Never Been Chris'd

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • The Shape

  • This Is Bad

  • Cut

  • Mira

  • Far From the Tree

  • Saw X

    ★★★

  • Framed

  • Spasm

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Sharksploitation

  • Barbie

    ★★★½

  • Grateful Dead Meet-Up At The Movies 2023

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Jimmy O. Yang: Guess How Much?

  • Classmates

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Night Shift

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Hanukkah on Rye

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Babylon

    ★★★★

  • The Holiday Sitter

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Please Rescue Me

  • A Royal Corgi Christmas

    ★★★

  • My Southern Family Christmas

    ★★★

  • Three Wise Men and a Baby

    ★★★

  • Christmas at the Golden Dragon

    ★★½

  • Reindeer Games Homecoming

  • In Merry Measure

    ★★★

  • Spirited

  • Falling for Christmas

  • Grateful Dead Meet-Up 2022

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Noel Next Door

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Grizzlie Truth

    ★★★½

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • I Like Movies

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★

  • TÁR

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★★★

  • Wedding Season

    ★★★

  • Easter Sunday

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Not Okay

    ★★★★