• Anonymously Yours

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • The Book of Sun

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Five Feet Apart

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Papillon

    ★½

  • Naked

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Team Thor: Part 2

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • Team Thor

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • American Honey

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Hush

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Ted 2

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Dumb and Dumber To

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • The Fault in Our Stars

    ★★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★★★

  • Captain Phillips

    ★★★★½

  • Rush

    ★★★★★

  • Man of Steel

    ★★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★★★

  • The Conjuring

    ★★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • Lawless

    ★★★½

  • Ted

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★★

  • Bad Teacher

    ★★★

  • Thor

    ★★★½

  • Big Mommas: Like Father, Like Son

    ★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★★

  • The Hangover

    ★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • Paul Blart: Mall Cop

    ★★

  • Pineapple Express

    ★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Iron Man

    ★★★½

  • Spider-Man 3

    ★★★★★

  • Four Brothers

    ★★★★

  • Batman Begins

    ★★★★★

  • Coach Carter

    ★★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★

  • The Notebook

    ★★★★

  • White Chicks

    ★★★

  • The Terminal

    ★★★★★

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★