Sort by
  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Venom

    ★★

  • Widows

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★½

  • Sharp Objects

    ★★★★

  • Set It Up

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • A Quiet Place

  • Game Night

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Paddington 2

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • The Ritual

    ★★½

  • It

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lean on Pete

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Faces Places

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • Logan

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Menashe

    ★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • A Ghost Story

    ★★★★½

  • Fences

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • A Silent Voice

    ★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★

  • Paterson

    ★★★★½

  • Hell or High Water

    ★★★★

  • Deadpool

    ★½

  • Manchester by the Sea

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★½

  • Sicario

    ★★★★

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Carol

    ★★★★★

  • Green Room

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Black Mirror: White Christmas

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • Inherent Vice

    ★★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★