Sort by
  • Do Revenge

  • Love in the Villa

  • Inside the Mind of a Cat

  • Not Okay

  • Orphan: First Kill

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Persuasion

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

  • Incantation

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

  • Fresh

    ★★★★

  • Perfect Strangers

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

  • The Shadow in My Eye

    ★★★

  • Britney vs. Spears

  • Squid Game

  • The Guilty

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • After We Fell

  • BLACKPINK: The Movie

  • A Classic Horror Story

  • Fear Street: 1978

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

  • Fatherhood

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Cruella

    ★★★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Fallout

    ★★★★★

  • Yes Day

  • Moxie

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Color Rush

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Call

    ★★★★

  • Happiest Season

  • Operation Christmas Drop

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Love and Monsters

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

  • Run

  • Jujutsu Kaisen

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • We Are Who We Are

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★

  • Mainstream

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Given

    ★★

  • After We Collided