• House of Gucci

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • SAS: Red Notice

    ★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★★

  • Summerland

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 1917

    ★★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★★½

  • The King

    ★★★★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Anna

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★★

  • Dreamland

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Venom

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Outlaw King

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Wonder

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★½

  • Game of Thrones: The Story So Far

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • The Accountant

    ★★★½

  • The Legend of Tarzan

    ★★½

  • Me Before You

    ★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Peaky Blinders: The True Story

    ★★★★

  • Legend

    ★★★★

  • Suite Française

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★★

  • A Little Chaos

    ★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • Thor: The Dark World

    ½

  • White House Down

    ★★★½

  • The Great Gatsby

    ★★★½

  • The Way Way Back

    ★★★★½

  • We Bought a Zoo

    ★★★★

  • Water for Elephants

    ★★★½

  • The Pacific

    ★★★★★

  • The Blind Side

    ★★★½

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★½

  • Twilight

    ★★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Superbad

    ★★★★½

  • The Bourne Ultimatum

    ★★★½

  • A Good Year

    ★★★

  • Tristan & Isolde

    ★★★

  • Casanova

    ★★★