Sort by
  • Silent Night

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Saw X

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Outlaw Johnny Black

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • El Conde

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Appendage

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Cocaine Bear

  • Reality

    ★★★★

  • The Strays

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Fair Play

    ★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★