Sort by
  • Beast

    ★★½

  • Gut Punch

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • The Mother

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Death Snot

  • Creed III

    ★★★★

  • Snow Globe

    ½

  • Violent Night

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Fiona

    ★½

  • Unlucky Charms

    ★★★★

  • The Unlocking

    ★★★★★

  • Hell Gig

    ★★★★

  • Smile

  • Do Not Resuscitate

    ½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★★★★

  • Nightmare at Camp Bloodbath

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Sucker

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★★½

  • The Changing Room

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Hysteric

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Witch Hunt

  • They See You

    ★★★

  • The Sound

  • The End of the Squirrel

    ½

  • Buzzkill

    ★★½

  • O

    ★★★★½

  • Metal Lords

    ★★★★

  • Creep Hunters

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Pains

    ★½

  • From Where it Hides

    ½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • A Shadow In The Darkness

    ★★½

  • Sleepwalker

  • Hatching

    ★★★★½

  • Here Comes A Thought

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • American Siege

    ★★½

  • Banshee

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Life Support

  • Dangerous

    ★★★½

  • Don't Die First

    ★★★★

  • The Lookout

  • Milford

    ★★★★½

  • The Indigo Child

  • Dark Water

    ★★★½

  • Bug Bites!

    ★½

  • Brackish

  • 10-33

    ★★½

  • Ghost Dog

    ★★★

  • Safe and Sound

    ★★★

  • GUTS

    ★★★★★

  • Smile

  • Amy's House of Art

    ½

  • Contretemps

    ★★★★½